Petzl Astro
De Petzl Astro is speciaal ontworpen voor rope access werkzaamheden. Dankzij de extra grote Croll (stijgklem) gaat het stijgen op een touw nog efficiënter en is het openmaken van de Croll tijdens complexe handelingen zoals bijvoorbeeld een touwwissel nog makkelijker.
Verhoogd draagcomfort
Dankzij de comfortabele en brede heupband biedt de gordel goede ondersteuning aan het lichaam. De beenlussen zijn extra breed en voorzien van ademende schuimvulling. Aan de achterzijde kunnen de beenlussen worden ingesteld op de gewenste afstand ten opzichte van de heupriem.
Ook heeft de gordel diverse materiaallussen waardoor het meenemen van gereedschap en uitrusting geen probleem is. De materiaallussen en materiaaldragers zitten verspreid over de gehele heupband.
Europese versie
Genormeerd conform Europese standaarden: CE EN 361, EN 813, EN 358 en EN 12841 type B. De Europese Petzl Astro is grotendeels vergelijkbaar met de internationale variant. Belangrijke verschillen zijn de norm technische verschillen, het ontbreken van materiaaldragers op de schouderbanden, er worden andere buckles / gespen gebruikt en de Europese variant heeft géén valindicatoren.
Internationale versie
De internationale uitvoering van de Astro heeft -naast dat deze zowel gecertificeerd is conform Europese- als Noord-Amerikaanse markt- een aantal zeer interessante eigenschappen die voordelen bieden t.o.v. de Europese uitvoering:
- Op de rugzijde is een valindicator voorzien
- Op beide schouderbanden zijn materiaaldragers voorzien waar u bijvoorbeeld de haken van uw val lijn kunt parkeren wanneer u deze niet gebruikt. Zou u ergens achter blijven haken dan schieten uw haken los waardoor val- of struikelgevaar wordt voorkomen
- Verkrijgbaar in een volledig zwarte uitvoering
Specificaties:
- Heupriem en schouderriemen zijn voorzien van zelfblokkerende DoubleBack gespen voor een eenvoudige en snelle afstelling
- Beenlussen én schouderband zijn voorzien van Fast gespen voor een eenvoudige en snelle opening en sluiting met behoud van de ingestelde maatvoering. Deze snel sluitingen zijn ook met handschoenen goed te gebruiken
- Petzl Podium (zitje) kan rechtstreeks met de gordel worden verbonden
- Een sternaal (borst) inbindpunt en een dorsaal (rug) inbindpunt voor het installeren van een valstopsysteem
- Twee punten op de heupen zijn voorzien t.b.v. werkpositionering
- Inbindpunt achteraan de heupriem is voorzien t.b.v. werkplaatsbeperking
- Voorzien van doorsteeklussen voor Petzl Caritool materiaaldragers
- Doorsteeklussen voor de Petzl Toolbag (materiaalzakje)
- Verkrijgbaar in een zwarte uitvoering met gele accenten of een geheel zwarte uitvoering (enkel internationaal)
- Verkrijgbaar in 3 maatvoeringen: maat 0 (XXS-S) / maat 1 (S-L) / maat 2 (L-XXL)
Meer informatie omtrent dit product vindt u terug onder "downloads".
Toepassing | Rope access, Valbeveiliging, Werkpositionering |
Gewicht | 1930 Gram |
Maximale levensduur | 10 jaar |
Garantie | 3 jaar |
Maximale gebruiksduur | 10 jaar |
Max. gebruikslast | 140 kg |
Referentienummers | C083AB00, C083AB01, C083AB02, C083BB00, C083BB01, C083BB02, C083BB03, C083BB04, C083BB05 |
Staat uw vraag hier niet tussen?
Stel hem dan hier en we komen zo snel mogelijk met een antwoord.